Ogłoszenia na 12.07.2020 r.

 1. Witamy wszystkich przybywających do naszej parafii i na wyspę. Życzymy błogosławieństwa Bożego i miłego wypoczynku. Zapraszamy do naszej świątyni na Adorację Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Miłosierdzia Bożego codziennie od poniedziałku do soboty po Mszy św. porannej do wieczornej od g.7.30 do g.18.50.
 • Przypominamy, że w czasie wakacji codzienna Msza św. wieczorna jest odprawiana o godz. 19.00.
 • Tydzień temu przeżyliśmy pierwszą niedzielę miesiąca tzw. inwestycyjną.Dziękujemy za ofiarność.
 • Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej w każdą środę o g.18.30. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.
 • Za tydzień w niedzielę 19 dzień miesiąca lipca. Tego dnia chcemy uczcić specjalnym nabożeństwem Patronkę Parafii – Matkę Bożą z La Salette. Zapraszamy na wieczorną Mszę św. o godz. 19.00 a po niej na nabożeństwo oraz procesję z figurą Maryi, która od Nowego Roku znajduje się w Kaplicy Bożego Miłosierdzia.
 • Zapraszamy do naszego sklepu, który znajduje się vis a vis Kaplicy Miłosierdzia Bożego. Można tam nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette  Pojednawczyni Grzeszników.
 • Wspomnienia liturgiczne:
 • poniedziałek – wspomnienie pustelników św. Andrzeja Świerada i Benedykta
 • środa – św. Bonawentury
 • czwartek –  Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel
 • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która rzuca światło na bieżące sprawy

i problemy Kościoła i świata.

 • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia .