Ogłoszenia na 5.07.2020 r.

  1. Witamy wszystkich przybywających do naszej parafii i na wyspę. Życzymy błogosławieństwa Bożego i miłego wypoczynku. Zapraszamy do naszej świątyni w czasie wakacyjnym na Adorację Najświętszego Sakramentu codziennie od poniedziałku do soboty po Mszy św. porannej do wieczornej od g.7.30 do g.18.50 w Kaplicy Miłosierdzia Bożego. Można podczas wakacyjnego wypoczynku spotkać się osobiście w ciszy z Jezusem.  
  2. Przypominamy że w czasie wakacyjnym Msza św. wieczorna jest odprawiana  o godz. 19.00.
  3. W każdą środę o godz. 18.30 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.
  4. W naszym sklepie, który znajduje się vis a vis Kaplicy Miłosierdzia Bożego można nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej              z La Salette  Pojednawczyni Grzeszników. Serdecznie zapraszamy.
  • Wspomnienia liturgiczne:
  • poniedziałek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
  • środa – wspomnienie św. Jana z Dukli
  • sobota – święto św. Benedykta, patrona Europy
  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia .
  • W minionym tygodniu odeszła do Domu Ojca nasza parafianka śp. Marianna Deniszczuk pomódlmy się za Nią – dobry Jezu a nasz Panie … a za Rodzinę pogrążoną w żałobie – Pocieszycielko strapionych