Ogłoszenia na 24.05.2020 r.

 1. Przypominamy, że w związku ze zmianami w ograniczeniach w Polsce związanymi z epidemią koronawirusa liczba osób przebywających w naszej świątyni to 85 osób.
 1. Msze Święte w dzień powszedni są sprawowane według ustalonego porządku czyli o godz. 7.00 oraz 18.00. Kościół będzie otwarty także podczas codziennej Adoracji Najświętszego Sakramentu od pon. do sob. w godz. 17.00 – 18.00, nabożeństwa majowe z Litanią Loretańską o godz. 17.45. W najbliższy piątek z racji Dnia Skupienia naszej wspólnoty zakonnej nie będzie popołudniowej adoracji.
 1. Z Sakramentu Spowiedzi można skorzystać w Kaplicy Bożego Miłosierdzia podczas Mszy świętych oraz popołudniowej Adoracji Najświętszego Sakramentu.
 1. Każdego dnia o godzinie 20:30 wspólnota księży odmawia w kościele różaniec w intencji o ustanie pandemii, za służby medyczne i sanitarne oraz o pokój serc i nasze nawrócenie. Zapraszamy do udziału przez internet.
 • Spotkanie organizacyjne Rodziców Dzieci, które w tym roku przystąpią do 1 Komunii św. będzie jutro w poniedziałek o godz. 19.00 w kościele. W związku z ograniczeniami liczby osób w zamkniętych pomieszczeniach prosimy by od każdego dziecka przyszła 1 osoba dorosła.
 • We wtorek 26 maja będziemy obchodzić Dzień Matki. Wszystkim kochanym Mamom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Saletyńskiej w radosnym trudzie macierzyństwa.
 1. We środę Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej o godz. 17.30. Prośby i podziękowania można wypisać na kartkach wyłożonych w koszyku przy zakrystii.
 1. Informujemy że w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej czyli Boże Ciało, które w tym roku będzie miało miejsce 11 czerwca nie będzie procesji dlatego prosimy nie przygotowywać ołtarzy. W tym miejscu pragniemy podziękować tym, którzy corocznie je projektowali i dekorowali.
 1. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha św. tzw. Zielone świątki.
 1.  Bardzo dziękujemy za troskę o utrzymanie finansowe naszej parafii. W minionym tygodniu na konto wpłynęło 1500 zł.
 2.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która rzuca światło na bieżące sprawy i problemy Kościoła i świata.
 • W tym tygodniu zmarła nasza parafianka śp. Janina Bokotko, wczoraj odbył się pogrzeb. Pomódlmy się za Nią – dobry Jezu a nasz Panie … a za Rodzinę pogrążoną w żałobie – Pocieszycielko strapionych…