Ogłoszenia na 1.03.2020 r.

  1. Dziś pierwsza niedziela Wielkiego Postu, kończymy Rekolekcje Wielkopostne, które do Środy Popielcowej głosił Wojciech Jędrzejewski OP. Dziękujemy za spokojne i głębokie rozważania, które dotykały naszego życia, za poprowadzenie także rekolekcji dla dzieci i młodzieży szkół naszej parafii. Życzymy Światła Ducha Świętego w posłudze głoszenia Słowa Bożego. Będziemy pamiętać w modlitwie w naszym Sanktuarium. Bóg zapłać!

 

  1. Zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Pasyjnych:

 

Droga Krzyżowa w każdy piątek:  g. 17.15 dla dzieci

18.30 dla dorosłych i młodzieży

 

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę po Mszy św. o godz.11.30

 

  1. Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej w każdą środę o g.17.30. Prośby i podziękowania można wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła oraz w kaplicy Bożego Miłosierdzia.
  2. W naszym sklepie, który jest vis a vis Kaplicy Bożego Miłosierdzia można nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników. 
  3. Jeszcze raz cieszymy się z czasu rekolekcji w naszej Parafii i tak licznego udziału naszych parafian i gości z sanatorium i wypoczywających na naszej Wyspie oraz uczestniczących w tych wydarzeniach poprzez przekaz kamerą internetową, których serdecznie pozdrawiamy. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia i zapraszamy na nabożeństwa pasyjne.

 

  1. W tym tygodniu zmarł nasz parafianin śp. Cezary Uchnast, pomódlmy się za Niego – Dobry Jezu a nasz Panie … a za Rodzinę pogrążoną w żałobie – Pocieszycielko strapionych