Ogłoszenia na 2.02.2020 r.

  1. Dzisiaj Święto Ofiarowania Pańskiego, Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się dzisiaj za osoby powołane do życia zakonnego. Prosimy także Was o modlitwę za nasze Zgromadzenie Zakonne Misjonarzy Saletynów o wierność charyzmatowi oraz o nowe powołania do Służby Bożej w naszej rodzinie zakonnej.

 

  1. Dzisiaj jest także pierwsza niedziela miesiąca tzw. inwestycyjna. Dziękujemy jak co miesiąc za Waszą ofiarność na cele wystroju naszego kościoła.

 

  1. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w piątek 7 lutego o godzinie 18.00.

 

  1. Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej w każdą środę o g.17.30. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła oraz w kaplicy Bożego Miłosierdzia.

 

  1. Wspomnienia liturgiczne tego tygodnia:

poniedziałek – wspomnienie św. Błażeja orędownika i opiekuna w chorobach gardła

środa – wspomnienie św. Agaty

  1. W naszym sklepie, który znajduje vis a vis Kaplicy Bożego Miłosierdzia można nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników. Serdecznie zapraszamy.
  2. Zachęcamy do ubogacenia się lekturą nowego numeru miesięcznika Dobre Nowiny, który bezpłatnie można zabierać ze stolika z prasą. Można też zabrać go dla osób, które skorzystają z tego sposobu ewangelizacji.

 

  1. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia.

 

  1. Zmarł nasz parafianin śp. Ryszard Kowynia, pomódlmy się za Niego – dobry Jezu a nasz Panie … a za Rodzinę pogrążoną w żałobie – Pocieszycielko strapionych…