Ogłoszenia na 26 stycznia 2020 r.

  1. Dziś przeżywamy trzecią niedzielę roku liturgicznego. Gościmy w naszej parafii, zespół muzyczny Sanctus z Gdańska, z parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP. Dziękujemy im za ubogacenie liturgii piękną muzyką i śpiewem a po mszach można nabyć nową płytę grupy “Poślij mnie” oraz złożyć ofiarę na rozwój zespołu. Bóg zapłać!
  1. Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej w każdą środę o g.17.30. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła. 
  1. Za tydzień w niedzielę Święto Ofiarowania Pańskiego, Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Taca z tego dnia będzie przeznaczona na klasztory klauzurowe.
  1. Wspomnienia liturgiczne tego tygodnia:

wtorek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu

piątek – wspomnienie św. Jana Bosko

  1. W tym tygodniu tradycyjnie jak co miesiąc udamy się z wizytą do chorych w piątek ks. Maciej a w sobotę ks. Marek.
  1. Saletyńskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe La Salette Travel zaprasza na pielgrzymki w 2020 roku. Z bardzo bogatą ofertą można się zapoznać z folderów, które są wystawione na stoliku  z prasą.
  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej a szczególnie nowego numeru Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej o tytule „Twoje powołanie”. Są w nich artykuły: jak rozeznać swoje powołanie, dlaczego dziś mówimy o kryzysie powołań do służby Bożej oraz Małżeństwo jako powołanie. Serdecznie polecamy nabycie Posłańca. 
  1. W naszym sklepie, który jest vis a vis Kaplicy Bożego Miłosierdzia można nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników. Serdecznie zapraszamy.
  1. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia a dzieciom wracającym po feriach zimowych życzymy światła Ducha świętego.