Ogłoszenia na 18.08.2019 r.

  1. Sierpniowych gości witamy na wyspie. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Miłosierdzia Bożego codziennie od poniedziałku do soboty po Mszy św. porannej do wieczornej od g. 7.30 do g.18.50.

W każdą środę o g.18.30 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła. Wyjeżdżającym życzymy szczęśliwych powrotów do domów i zapraszamy ponownie do naszego Sanktuarium.

 

  1. W niedzielę 26 sierpnia o godz. 10.15 odprawiona będzie Msza Święta w intencji Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej.

 

  1. Wspomnienia liturgiczne:

Wtorek – wspomnienie św. Bernarda

Czwartek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej

Sobota – święto św. Bartłomieja Apostoła

  1. Zapraszamy do naszego sklepu w którym można nabyć pamiątki i dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników. Są już do nabycia kalendarze saletyńskie na 2020 r. Serdecznie zapraszamy!
  2. Wszystkim życzymy dobrego i ciepłego tygodnia pod opieką Patronki naszej Parafii – Maryi z La Salette.