Ogłoszenia na 4.08.2019 r.

  1. Dziś świętujemy Jubileusz XII-lecia Koronacji Figury Matki Bożej Saletyńskiej w naszym Sanktuarium. Od środy były głoszone Rekolekcje Maryjne przez  Artura Ważnego z Tarnowa. Dziękujemy za wygłoszone słowo Boże i umocnienie naszej wiary oraz relacji z Bogiem i Maryją.

 

  1. Witamy wszystkich przybywających na wyspę. Zapraszamy do naszej świątyni na Adorację Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Miłosierdzia Bożego codziennie od poniedziałku do soboty w godzinach: od g.7.30 do g.18.50.

 

  1. W każdą środę o g.18.30 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.
  2. W naszym Sanktuarium w sklepie vis a vis kaplicy Bożego Miłosierdzia można nabyć pamiątki i dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników. Są już do nabycia kalendarze saletyńskie na 2020 r. Serdecznie zapraszamy!
  3. Wspomnienia liturgiczne:

 

  • wtorek – Święto Przemienienia Pańskiego
  • czwartek – św. Dominika, prezbitera
  • piątek –Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy

 

  1. Wszystkim życzymy dobrego i ciepłego tygodnia pod opieką Patronki naszej Parafii – Maryi z La Salette.

 

  1. Jutro przypada 19 rocznica śmierci Władysława Barana MS, który wiele lat pracował w naszej parafii. Módlmy się za Niego – wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie…