Ogłoszenia na 27.07.2019 r.

  1. Witamy przybywających do naszej parafii i na wyspę. Życzymy błogosławieństwa Bożego i miłego wypoczynku. Zapraszamy do naszej świątyni na Adorację Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Miłosierdzia Bożego codziennie od poniedziałku do środy po Mszy św. porannej do wieczornej w godz. od g. 7.30 do g. 18.50.

Od czwartku z racji rekolekcji maryjnych o których poinformujemy poniżej adoracja będzie od g.10.00 do g. 18.50.  

 

2. Za tydzień w niedzielę 4 sierpnia będziemy świętować XII lecie Koronacji Figury Matki Bożej Saletyńskiej w naszym Sanktuarium. Przygotowaniem do tego wydarzenia będą Rekolekcje Maryjne, które od najbliższej środy wieczorem poprowadzi ks. Artur Ważny z Tarnowa. Nasz gość jest cenionym rekolekcjonistą, autorem wielu książek o wierze oraz egzorcystą. Wieczorami zapraszamy na muzyczne Apele Jasnogórskie. Szczegółowy program możemy przeczytać w gablocie oraz jest na stronie internetowej naszej parafii.

 

3.  racji głoszonych Rekolekcji Maryjnych w tym tygodniu Msze święte poranne od czwartku do soboty będą celebrowane o godz. 9.00. Nie będzie Mszy św. o godz.7.00.

4. W tym tygodniu będziemy przeżywać I czwartek, piątek i sobotę miesiąca, jest możliwość spowiedzi w czwartek i piątek od godz. 18.30.

 

  1. W pierwszą sobotę miesiąca serdecznie zapraszamy czcicieli Niepokalanego Serca Maryi na nabożeństwo wynagradzające ku Jej czci. Program jest następujący:

o godz. 9.00 Msza święta, po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec  oraz 15 minutowe rozważanie nad tajemnicami różańca.

  1. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Dzisiaj po każdej Mszy świętej z racji wspomnienia św. Krzysztofa na naszym parkingu będziemy błogosławić kierowców oraz pojazdy mechaniczne. Wesprzemy także akcję Miva Polska czyli polskich Misjonarzy i Misjonarki głoszących Ewangelię poza naszym krajem.
  3. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia i zapraszamy na świętowanie wraz z nami Jubileuszu Koronacji. Szczegółowy program w gablocie oraz na stronie internetowej naszej parafii.