Ogłoszenia na 14.07.2019 r.

  1. Witamy wszystkich przybywających do naszej parafii i na wyspę. Życzymy błogosławieństwa Bożego i miłego wypoczynku. Zapraszamy do naszej świątyni na Adorację Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Miłosierdzia Bożego codziennie od poniedziałku do soboty po Mszy św. porannej do wieczornej od g. 7.30 do g.18.50.

 

  1. Tydzień temu przeżyliśmy pierwszą niedzielę miesiąca tzw. inwestycyjną. Zebraliśmy kwotę 5500 zł z których pokryjemy koszty nowego nagłośnienia oraz tapicerki na ławki. Dziękujemy za ofiarność.

 

  1. Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej w każdą środę o g.18.30. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.
  2. Przypominamy że w czasie wakacyjnym Msza św. wieczorna jest odprawiana o godz. 19.00.
  3. Zapraszamy do naszego sklepu, który znajduje się vis a vis Kaplicy Miłosierdzia Bożego. Można tam nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników. Są już do nabycia kalendarze saletyńskie na 2020 rok.

 

  1. Wspomnienia liturgiczne:

 

  • poniedziałek – wspomnienie św. Bonawentury
  • wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel
  • sobota – wspomnienie Bł. Czesława

 

  1. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia .