Ogłoszenia na 7.07.2019 r.

 1. Witamy wszystkich przybywających do naszej parafii i na wyspę. Życzymy błogosławieństwa Bożego i miłego wypoczynku. Zapraszamy do naszej świątyni w czasie wakacyjnym na Adorację Najświętszego Sakramentu codziennie od poniedziałku do soboty po Mszy św. porannej do wieczornej od g. 7.30 do g.18.50 w Kaplicy Miłosierdzia Bożego. Można podczas wakacyjnego wypoczynku spotkać się osobiście w ciszy z Jezusem.
 2. W każdą środę o godz. 18.30 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.
 3. Przypominamy że w czasie wakacyjnym Msza św. wieczorna jest odprawiana o godz. 19.00.
 4. W naszym sklepie, który znajduje się vis a vis Kaplicy Miłosierdzia Bożego można nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette  Pojednawczyni Grzeszników. Serdecznie zapraszamy.
 5. Zachęcamy do ubogacenia się lekturą nowego numeru miesięcznika Dobre Nowiny, który bezpłatnie można zabierać ze stolika z prasą. Można też zabrać go dla osób, które skorzystają z tego sposobu ewangelizacji.

 

 1. Wspomnienia liturgiczne:
 • poniedziałek – wspomnienie św. Jana z Dukli
 • czwartek – święto św. Benedykta, patrona Europy
 1. Dzisiaj po każdej Mszy św. na naszym parkingu odbywają się koncerty edukacyjne carillonu mobilnego „Gdańsk” w przestrzeni miejskiej. Carillon to inaczej „gra dzwonów” na których można wybijać melodie za pomocą specjalnej klawiatury sercami dzwonów. Organizatorem koncertów jest Polskie Stowarzyszenie Carillonowe przy współpracy Muzeum Gdańska i Gdańskim Archipelagiem Kultury. Koncert zagra p. Magdalena Cynk-Mikołajewska. Serdecznie zapraszamy.
 2. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia .
 1. W minionym tygodniu odeszła do Domu Ojca nasza parafianka śp. Urszula Jabłońska. pomódlmy się za Nią – dobry Jezu a nasz Panie … a za Rodzinę pogrążoną w żałobie – Pocieszycielko strapionych