Ogłoszenia na 24-31.03.2019 r.

 

  1. Gościmy dzisiaj w naszej parafii małżeństwa, które należą do wspólnoty Domowego Kościoła. Dziękujemy za Wasze świadectwo zaangażowania w to duszpasterstwo i życzymy Bożego Błogosławieństwa.

 

  1. W dniu jutrzejszym Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to także 27. rocznica ustanowienia Archidiecezji i Metropolii Gdańskiej.  Porządek Mszy św. jak w dzień powszedni.

 

  1. Zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Wielkopostnych:

 

Droga Krzyżowa w każdy piątek:  g. 16.45 dla dzieci, g. 17.30 dla dorosłych i młodzieży
Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę po Mszy św. o godz.11.30

 

 

  1. Serdecznie zapraszamy w każdą środę o godz. 17.30 na Nowennę ku czci Matki Bożej Saletyńskiej. Prośby i podziękowania można zapisywać w księdze oraz na przygotowanych kartkach wystawionych w przedsionku kościoła.

 

  1. Serdecznie zapraszamy na wieczór pojednania który odbędzie się w piątek 29 marca o godz. 19.00. Poprzez śpiew, adorację i rozważania chcemy modlić się o dar pojednania z Bogiem dla nas i naszych bliskich oraz dziękować Jezusowi za to, co już uczynił w naszym życiu. Będzie także możliwość skorzystania z sakramentu pojednania. Czuwanie poprowadzi ks. Marek wraz z zaprzyjaźnionymi muzykami z Mrągowa.

 

  1. Parafialna Wspólnota Caritas rozprowadza palmy, kartki, baranki oraz ozdoby świąteczne. Można je nabyć na stoliku pod chórem w przedsionku kościoła.

 

  1. Z tyłu kościoła na stoliku jest wystawiona skarbonka akcji „jałmużna wielkopostna”. Zapraszamy całe Rodziny do udziału w tej akcji i informujemy, że wszystkie ofiary złożone na ten cel są przeznaczone (jeden raz w roku) na nasz parafialny zespół Caritas i prowadzone przez niego akcje. Serdecznie dziękujemy za wsparcie tak szlachetnego celu.

 

  1. Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia i zapraszamy na nabożeństwa pasyjne.