Ogłoszenia na 10.03.2019 r.

  1. Dziś pierwsza niedziela Wielkiego Postu, kończymy Rekolekcje Wielkopostne, które do Środy Popielcowej głosił Tomasz Źwiernik. Dziękujemy za spokojne i głębokie rozważania, które dotykały naszego życia, za poprowadzenie także rekolekcji dla dzieci i młodzieży szkół naszej parafii. Życzymy Światła Ducha Świętego w posłudze głoszenia Słowa Bożego w Zakładzie Karnym w Zamościu, gdzie na co dzień pracuje. Będziemy pamiętać w modlitwie w naszym Sanktuarium. Bóg zapłać!

 

  1. Zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Pasyjnych:

Droga Krzyżowa w każdy piątek:  g. 16.45 dla dzieci, g. 17.30 dla dorosłych i młodzieży

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę po Mszy św. o godz.11.30

 

  1. Dnia 13 marca tj. we środę przypada 6 rocznica wyboru Ojca św. Franciszka. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Nim oraz sprawach Kościoła, który prowadzi.

 

  1. Informujemy z radością że dnia 19 marca nasz parafianin kleryk Karol Pietrusik MS przyjmie święcenia diakonatu w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie.

 

  1. Dziękujemy naszym Parafianom: Tadeuszowi, Leszkowi oraz Krzysztofowi Krawczyk za wyremontowanie i wymalowanie pomieszczenia obok Kaplicy Miłosierdzia, która niebawem służyć będzie jako sklep z dewocjonaliami.

 

  1. Zapraszamy chłopców wieku Szkoły Podstawowej do Grupy Liturgicznej Służby Ołtarza. Zbiórka jest w każdą sobotę o godz. 9.30.

 

  1. Tydzień temu przeżyliśmy pierwszą niedzielę miesiąca tzw. inwestycyjną. Za zebraną kwotę pokryjemy koszty nowego nagłośnienia oraz tapicerki na ławki. Dziękujemy za ofiarność.

 

  1. Jeszcze raz cieszymy się z czasu rekolekcji w naszej Parafii i tak licznego udziału naszych parafian i gości z sanatorium i wypoczywających na naszej Wyspie oraz uczestniczących w tych wydarzeniach poprzez przekaz kamerą internetową, których serdecznie pozdrawiamy. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia i zapraszamy na nabożeństwa pasyjne.

 

  1. W tym tygodniu zmarła nasza parafianka śp. Agnieszka Smolińska, pomódlmy się za Nią – Dobry Jezu a nasz Panie … a za Rodzinę pogrążoną w żałobie – Pocieszycielko strapionych