Ogłoszenia na 4.11.2018 r.

 1. Składamy podziękowanie Państwu Smolarek za piękne chryzantemy ofiarowane jak co roku do naszego kościoła oraz Paniom z Bogatki za udekorowanie prezbiterium. Pragniemy również podziękować wszystkim, którzy w ciągu roku pamiętają o grobie pracującego tutaj wiele lat Saletyna – śp. ks. Władysława Barana.

 

 1. Zapraszamy wszystkich do udziału w nabożeństwach wypominkowych za zmarłych, które będą odprawiane  codziennie  o godz. 17.40Na stoliku z prasą wyłożone są kartki wypominkowe. Prosimy o czytelne wypisywanie imion i nazwisk zmarłych       (w mianowniku), których dusze będziemy polecać w modlitwie. Koperty                        z wypominkami prosimy składać w zakrystii lub na tacę.

 

 1. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się we środę 7.11 o godz. 16.00 w Sali nad zakrystią.

 

 1. Spotkanie uczestników Pielgrzymki Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej do Częstochowy odbędzie się w sobotę 10.11. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 16.00. po której zapraszamy na spotkanie do Sali nad zakrystią.

 

 1. Za tydzień w niedzielę 11 listopada przypada 100 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę, pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie. Tego dnia Rada Dzielnicy Wyspy Sobieszewskiej zaprasza do parafii św. Wojciecha w Świbnie na Koncert Pieśni Patriotycznych. Obędzie się on po Mszy Świętej o godz. 12.10 czyli o godz.13.00. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

 

 1. Zachęcamy do ubogacenia się lekturą miesięcznika Dobre Nowiny. Można go bezpłatnie zabierać ze stolika z prasą. Prosimy by zabrać go także dla osób, które skorzystają z tego sposobu ewangelizacji a o nim nie wiedzą. Polecamy gorąco.

 

 1. Wspomnienia liturgiczne:
 • piątek – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
 • sobota – Wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża

 

 1. W naszym Sanktuarium w sklepie pod chórem można nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników.

 

 1. Zmarła nasza parafianka śp. Joanna Fietz, której pogrzeb odbędzie się we środę o godz. 12.00. Módlmy się w Jej intencji – Dobry Jezu a nasz Panie…