Ogłoszenia na 19.08.2018 r.

  1. Witamy wszystkich przybywających do naszej parafii i na wyspę. Życzymy błogosławieństwa Bożego i miłego wypoczynku. Zapraszamy do naszej świątyni w czasie wakacyjnym na Adorację Najświętszego Sakramentu codziennie od poniedziałku do soboty po Mszy św. porannej do wieczornej od g. 7.20 do g.18.50

w Kaplicy Miłosierdzia Bożego. Wyjeżdzającym życzymy szczęśliwych powrotów do         domów i zapraszamy ponownie do naszego Sanktuarium.

 

  1. Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej w każdą środę o g.18.30. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.

 

  1. Witamy w naszej parafii Pawła Janaszkiewicza MS, który dołączył do naszej wspólnoty zakonnej. Polecamy Go modlitwie i życzymy pięknego kapłańskiego i zakonnego czasu na Wyspie Sobieszewskiej w posłudze w naszym Sanktuarium.

 

  1. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Zapraszamy tego dnia o godz. 20 na Apel Maryjny.

 

  1. W niedzielę 26 sierpnia o godz. 8.15 odprawiona będzie Msza Święta w intencji Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej, a w środę 29 sierpnia o godz. 17.40 pielgrzymów udających się na Jasną Górę zapraszamy na spotkanie organizacyjne do sali nad zakrystią. Podczas spotkania będą zbierane opłaty.

 

  1. Wspomnienia liturgiczne:

Poniedziałek – wspomnienie św. Bernarda

Środa – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej

Piątek – święto św. Bartłomieja Apostoła

 

  1. Zapraszamy do sklepu z pamiątkami, gdzie można nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej Saletyńskiej. Są do nabycia nowe obrazki w różnych formatach z koronowaną figurą Matki Bożej Saletyńskiej oraz modlitwą.

 

  1. Wszystkim życzymy dobrego i ciepłego tygodnia pod opieką Patronki naszej Parafii – Maryi z La Salette.