Ogłoszenia na 22.07.2018 r.

 1. Witamy przybywających do naszej parafii i na wyspę. Życzymy błogosławieństwa Bożego i miłego wypoczynku. Zapraszamy do naszej świątyni na Adorację Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Miłosierdzia Bożego codziennie od poniedziałku do soboty po Mszy św. porannej do wieczornej w godz. od 7.30 do 18.50.

 

 1. Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej w każdą środę o g.18.30. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.
 2. Za tydzień w niedzielę po każdej Mszy świętej z racji wspomnienia św. Krzysztofa będziemy błogosławić kierowców oraz pojazdy mechaniczne. Wesprzemy także akcję Miva Polska czyli polskich Misjonarzy i Misjonarki głoszących Ewangelię poza naszym krajem.
 3. W naszym Sanktuarium w sklepie pod chórem można nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników.
 4. Wspomnienia liturgiczne:
 • poniedziałek – święto św. Brygidy, patronki Europy
 • wtorek – wspomnienie św. Kingi
 • środa – Święto św. Jakuba oraz wspomnienie św. Krzysztofa
 • czwartek – wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny
 • sobota – wspomnienie św. Charbela

 

 1. Za dwa tygodnie w niedzielę 5 sierpnia będziemy świętować XI lecie Koronacji Figury Matki Bożej Saletyńskiej w naszym Sanktuarium. Przygotowaniem do tego wydarzenia będzie Triduum Maryjne a wieczorami zapraszamy na muzyczne Apele Jasnogórskie. Szczegółowy program podamy za tydzień.

 

 1. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia.