Ogłoszenia na 15.07.2018 r.

  1. Witamy wszystkich przybywających do naszej parafii i na wyspę. Życzymy błogosławieństwa Bożego i miłego wypoczynku. Zapraszamy do naszej świątyni na Adorację Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Miłosierdzia Bożego codziennie od poniedziałku do soboty po Mszy św. porannej do wieczornej od g.7.30 do g.18.50.
  2. Dziś trzecia niedziela miesiąca zw. inwestycyjna. Dziękujemy za ofiary, które będą przeznaczone na wystrój naszego kościoła.
  3. Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej w każdą środę o g.18.30. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.
  4. Przypominamy że w czasie wakacyjnym Msza św. wieczorna jest odprawiana o godz. 19.00.
  5. W naszym Sanktuarium w sklepie pod chórem można nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników. Są już do nabycia kalendarze saletyńskie na 2019 rok.
  6. Wspomnienia liturgiczne:
  • poniedziałek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel
  • piątek – wspomnienie Bł. Czesława
  1. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia .