Ogłoszenia na 8.07.2018 r.

  1. Witamy wszystkich przybywających do naszej parafii i na wyspę Życzymy błogosławieństwa Bożego i miłego wypoczynku. Zapraszamy do naszej świątyni w czasie wakacyjnym na Adorację Najświętszego Sakramentu codziennie od poniedziałku do soboty po Mszy św. porannej do wieczornej od 7.30 do g.18.50 w Kaplicy Miłosierdzia Bożego. Można podczas wakacyjnego wypoczynku spotkać się osobiście w ciszy z Jezusem.

 

  1. Po 6 latach pracy w naszej parafii żegnamy dzisiaj ks. Michała Gieruta MS. Dziękujemy za Jego posługę duszpasterską i katechetyczną, za głoszone Słowo Boże oraz udzielanie sakramentów. Życzymy zdrowia, Bożego Błogosławieństwa oraz natchnień Ducha Świętego w nowej pracy w parafii Matki Bożej Saletyńskiej w Rzeszowskim Sanktuarium Ludzi Pracy.

 

  1. Witamy w naszej parafii ks. Marka Koziełło MS. Niech Jego pierwsza parafia na kapłańskiej drodze będzie radością służby Bogu i ludziom. Polecamy Go modlitwie i życzymy pięknego kapłańskiego i zakonnego czasu na Wyspie Sobieszewskiej. Za tydzień w niedzielę 15 lipca o godz. 10.15 ks. Marek odprawi Mszę prymicyjną na którą serdecznie wszystkich zapraszamy.

 

  1. W każdą środę o godz. 18.30 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.
  2. Przypominamy że w czasie wakacyjnym Msza św. wieczorna jest odprawiana o godz. 19.00.
  3. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca zw. inwestycyjna. Ofiary będą przeznaczone na wystrój naszego kościoła. Dziękujemy za ofiarność na ten cel.
  4. W naszym Sanktuarium w sklepie pod chórem można nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej a szczególnie wydawanego przez nasze zgromadzenie zakonne – Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej. Są już do nabycia kalendarze saletyńskie na 2019 rok.

 

  1. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia .