Ogłoszenia na 18.02.2018

 

 

  1. Dziś pierwsza niedziela Wielkiego Postu, kończymy Rekolekcje Wielkopostne, które do Środy Popielcowej głosił Piotr Adamczyk. Dziękujemy za spokojne i głębokie rozważania, które dotykały naszego życia, za poprowadzenie także rekolekcji dla dzieci i młodzieży szkół naszej parafii. Życzymy Światła Ducha Świętego w posłudze głoszenia Słowa Bożego w Centrum Pielgrzymowania OPOKA w Starym Sączu, gdzie na co dzień posługuje. Będziemy pamiętać w modlitwie w naszym Sanktuarium.

 

  1. Zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Pasyjnych:

 

Droga Krzyżowa w każdy piątek:  g. 16.45 dla dzieci, g. 17.30 dla dorosłych i młodzieży

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę po Mszy św. o godz.11.30

 

 

  1. Zapraszamy na spotkanie dziewczynek w wieku szkoły podstawowej lubiących muzykę i taniec, które odbędzie się w sobotę o godz. 9.30 w sali nad zakrystią. Oprócz śpiewu będzie też słodko…

 

  1. Osoby lubiące śpiew – Pan Mateusz organista zaprasza do chóru parafialnego. Zapisy za tydzień przez całą niedzielę w zakrystii. Serdecznie zapraszamy!

 

  1. Dnia 23 marca przejdzie Czwarta Ekstremalna Droga Krzyżowa z Jastrzębiej Góry do Helu – to najdalej na północ w Polsce wysunięta trasa Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. Szczegóły na plakacie.

 

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

  1. Jeszcze raz cieszymy się z czasu rekolekcji w naszej Parafii i tak licznego udziału parafian i gości z sanatorium i wypoczywających na naszej Wyspie oraz uczestniczących w tych wydarzeniach poprzez przekaz kamerą internetową, których serdecznie pozdrawiamy. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia i zapraszamy na nabożeństwa pasyjne.