Ogłoszenia na 22.10.2017

 

 1. Zapraszamy w tym miesiącu na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30

wszystkie dzieci szczególnie klas III, w każdy wtorek i czwartek o godz. 17.30.  Młodzież oraz kandydatów do bierzmowania zapraszamy w piątek o godz.17.30

 

 1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii Andrzeja Wronkę – obrońcę wiary i specjalistę ds. sekt, okultyzmu, psychomanipulacji. Tematem, którym z nami się dzieli są Rzeczy Ostateczne – dziękujemy za to świadectwo wiary.

 

 1. Dzisiaj o g. 19.00 odbędzie się koncert duetu: saksofon i cymbały wileńskie. W programie kompozycje z pogranicza jazzu i folkloru w autorskich opracowaniach występujących artystów. Serdecznie zapraszamy.

 

 1. Spotkanie Rodziców oraz Dzieci przygotowujących się do przyjęcia 1 Komunii świętej we czwartek 26 października. Rozpoczniemy je Mszą św. o godz. 18.00.

 

 1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w piątek 27 października. Rozpoczniemy je Mszą św. o godz. 18.00.

 

 1. Zbliża się miesiąc listopad czas szczególnej pamięci modlitewnej o naszych bliskich zmarłych. Na stoliku z prasą wyłożone są kartki wypominkowe. Prosimy o czytelne wypisywanie imion i nazwisk zmarłych (w mianowniku), których dusze będziemy polecać w modlitwie wypominkowej.

 

 1. Informujemy że już można zamawiać Msze święte na cały 2018 rok. Prosimy, by znane nam rocznice śmierci osób bliskich oraz inne wydarzenia rodzinne, które chcemy objąć modlitwą Mszy świętej – nie zostawiać na ostatnią chwilę i już je zgłaszać do księgi intencji. Serdecznie zapraszamy.

 

 1. W naszym Sanktuarium w sklepie pod chórem można nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników.

 

 1. Wspomnienia liturgiczne:
 • Sobota – Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

 

 1. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli a solenizantów tego tygodnia polecamy w naszej kapłańskiej modlitwie i życzymy wielu łask Bożych.