Ogłoszenia na 25 czerwca 2017

  1. Rozpoczęły się wakacje, witamy wszystkich wypoczywających  w naszej  parafii i na wyspie.  Życzymy  błogosławieństwa Bożego i  miłego odpoczynku. Naszym parafianom wyjeżdżającym na wakacje życzymy wszelkich łask Bożych i nabrania sił fizycznych i duchowych.
  2. Informujemy że w czasie wakacyjnym przez dwa miesiące od 1 lipca do 31 sierpnia Msza św. wieczorna będzie odprawiana o godz. 19.00
  3. Zapraszamy także przez całe wakacje od 1 lipca do 30 sierpnia na Adorację  Najświętszego Sakramentu po Mszy św. porannej do wieczornej od  7.20 do 18.50 od poniedziałku do soboty w Kaplicy Miłosierdzia Bożego. Można wtedy spotkać się osobiście  w ciszy z Jezusem.
  4. W czasie wakacji
    KANCELARIA PARAFIALNA jest czynna:

we wtorek – w godzinach 17. 30 – 18. 30
w sobotę –  w godzinach  09. 00 – 10. 00

(w sprawach pilnych, np.: do chorego lub w sprawie pogrzebu o każdej porze)

  1. Bardzo prosimy właścicieli Pensjonatów, których reklama znajduje się na banerach przed wejściem do naszego kościoła o uregulowanie charytatywnie ofiary zgodnie z deklaracją, którą podpisali przy jej zawieraniu. Informujemy że całkowity dochód z tych reklam przeznaczony jest na akcje naszego parafialnego zespołu Caritas. =
  2. Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Płaczącej w każdą środę o godz. 18.30. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.
  3. Wspomnienia liturgiczne:

czwartek  –  Uroczystość świętych Piotra i Pawła

  1. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, udanych wakacji oraz całego tygodnia a solenizantom tego tygodnia wielu łask Bożych.