Ogłoszenia na 27.08.2017

 1. Rozpoczynamy ostatni tydzień wakacji – witamy wszystkich przybywających do naszej parafii i na wyspę. Życzymy błogosławieństwa Bożego i miłego wypoczynku. Zapraszamy do naszej świątyni na Adorację Najświętszego Sakramentu codziennie od poniedziałku do czwartku po Mszy św. porannej do wieczornej od7.20 do g.18.50 w Kaplicy Miłosierdzia Bożego. Wyjeżdzającym życzymy szczęśliwych powrotów do domów.

 

 1. Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej we środę o g.18.30. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.

 

 1. Od dzisiaj w naszej parafii posługę duszpasterską rozpoczyna Piotr Komisarz MS. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i nieustannej asystencji Ducha Świętego w posłudze w naszej wspólnocie parafialnej.
 2. W sklepie pod chórem można nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników.
 3. Informujemy że od 1 września Msze św. wieczorne będą odprawiane o godz. 18.00.
 4. W tym tygodniu będziemy przeżywać I piątek miesiąca, spowiedź od godz. 17.30. Tradycyjnie w piątek i sobotę odwiedzimy chorych z wizytą od godz. 9.00.

 

 1. Wspomnienia liturgiczne:
 • poniedziałek – Wspomnienie św. Augustyna
 • wtorek – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela
 • czwartek – wspomnienie bł. Bronisławy

 

 1. W dniach 27 sierpnia do 1 września do Zespołu Specjalnego Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr. 1 w Gdańsku przy ul. Tęczowej 1 przyjeżdżają dzieci i młodzież z terenów dotkniętych nawałnicą na Kaszubach. Organizatorem wypoczynku jest Polski Czerwony Krzyż. W związku z tym Dyrektor tej Placówki p. Dorota Słocka prosi o wsparcie dzieci słodyczami, napojami, owocami, środkami czystości oraz wyposażeniem do szkoły (kredki, długopisy, zeszyty, farby, itd.). Wyżej wymienione rzeczy można składać do czwartku 31 sierpnia w w/w Szkole w godz. 8-14, w Internacie lub w zakrystii.  Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy.

 

 1. Życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia.