Ogłoszenia na 13.08.2017

    1. Witamy wszystkich przybywających do naszej parafii i na wyspę. Życzymy błogosławieństwa Bożego i miłego wypoczynku. Zapraszamy do naszej świątyni w czasie wakacyjnym na Adorację Najświętszego Sakramentu codziennie od poniedziałku do soboty po Mszy św. porannej do wieczornej od7.20 do g.18.50 w Kaplicy Miłosierdzia Bożego. Wyjeżdzającym życzymy szczęśliwych powrotów do domów i zapraszamy ponownie do naszego Sanktuarium.

 

  1. Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej w każdą środę o g.18.30. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.
  2. W naszym Sanktuarium w sklepie pod chórem można nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników.
  3. Wspomnienia liturgiczne:
  • wtorek – Uroczystość Wniebowzięcia NMP – msze św. jak w każdą niedzielę
  • czwartek – wspomnienie św. Jacka

 

  1. W dniach od 2-8 sierpnia świętowaliśmy X lecie Koronacji Figury Matki Bożej Saletyńskiej w naszym Sanktuarium. Pragniemy bardzo podziękować wszystkim którzy włączyli się w przygotowanie oraz przebieg tych Uroczystości, szczególnie w wydarzenie Pikniku Rodzinnego, który zgromadził tak wielu parafian oraz gości przybyłych na naszą Wyspę . Dziękujemy za bezinteresowne wsparcie nas swoim czasem oraz wyrobami z domowych kuchni. Wszystkim wyrażamy wdzięczność naszą kapłańską modlitwą u stóp Patronki naszej Parafii – Matki Bożej z La Salette.

 

  1. Życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia.