Ogłoszenia na 30 lipca 2017

  1. Witamy wszystkich przybywających do naszej parafii i na wyspę. Życzymy błogosławieństwa Bożego i miłego wypoczynku.

 

  1. Dziś przez całą niedzielę gościmy Siostrę Iwonę Józefiak z Apostolstwa Rodziny Saletyńskiej, która przypomina nam Orędzie Matki Bożej z La Salette i zachęca do kultu Pani Saletynskiej – Patronki naszej parafii. Spotkanie członków Apostolstwa Rodziny Saletyńskiej w poniedziałek o godz. 18.00 na plebanii a nowych chętnych do tego Apostolstwa zapraszamy na spotkanie po jutrzejszej wieczornej Mszy św. o godz. 19.00 do Kaplicy Miłosierdzia Bożego.

 

  1. W tym tygodniu będziemy świętować X lecie Koronacji Figury Matki Bożej Saletyńskiej w naszym Sanktuarium. W dniach od 2 do 8 sierpnia zapraszamy na rekolekcje, które poprowadzi znany rekolekcjonista, egzorcysta, autor wielu książek ks. Michał Olszewski-Sercanin. W programie tego tygodnia będą także świadectwa wiary ludzi którzy spotkali Boga i Maryję, wieczorne muzyczne Apele Jasnogórskie oraz zabawa dla całych Rodzin prowadzone przez wodzirejów Lednickich. Nasz Jubileusz można śledzić w transmisji kamerą na żywo na naszej internetowej stronie parafialnej sobieszewo.saletyni.pl, jest tam również podany szczegółowy program.

 

  1. W tym tygodniu z racji Rekolekcji Msze święte poranne od czwartku do soboty będą celebrowane o godz. 9.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00.

 

  1. Również codzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do środy będzie po Mszy św. porannej do wieczornej od 7.20 do 18.50 a od czwartku do soboty od g.10.00 do g.18.50 w Kaplicy Miłosierdzia Bożego.

 

  1. Spotkanie Rady Parafialnej oraz osób chętnych do pomocy w przygotowaniu i przeżyciu Uroczystości X-lecia Koronacji Figury Matki Bożej Saletyńskiej dnia 1 sierpnia tj. wtorek po Mszy św. wieczornej o godz. 19.30.
  2. W naszym Sanktuarium w sklepie pod chórem można nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników.
  3. Z racji Uroczystości Jubileuszowych zmiana tajemnic różańcowych będzie za 2 tygodnie w niedzielę za 13 sierpnia tradycyjnie po Mszy o godz. 10.15.
  4. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia i zapraszamy od środy na Rekolekcje oraz świętowanie naszego Jubileuszu, prosimy o poinformowanie rodziny i znajomych o tym wydarzeniu.