Ogłoszenia na 7.07.2024 r.

  1. Witamy wszystkich przybywających do naszej parafii i na wyspę. Życzymy błogosławieństwa Bożego i miłego wypoczynku. Zapraszamy do naszej świątyni w czasie wakacyjnym na codzienną Mszę św. o godz. 7.00 oraz 19.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od poniedziałku do soboty po Mszy św. porannej do wieczornej od g.7.30 do g.18.50 w Kaplicy Miłosierdzia Bożego. Można podczas wakacyjnego wypoczynku spotkać się osobiście w ciszy z Jezusem.  
  • W środę jak co tydzień o godz. 18.30 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.
  • W naszym sklepie, który znajduje się naprzeciw Kaplicy Miłosierdzia Bożego można nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników.

Zachęcamy do zapoznania się z nowym numerem czasopisma „Posłaniec Matki Bożej Saletyńskiej”, który nosi tytuł: „Ksiądz też człowek”. Można w nim przeczytać m. in. świadectwa saletyńskich neoprezbiterów, tekst o tym, jak i z kim przyjaźnią się księża czy rozmowę z p. Małgorzatą Ambrosiewicz, mamą zmarłego 3 lata temu w wieku 29 lat księdza Dominika, który pracował w naszym dekanacie.

Jest także numer Posłańca Matki Bożej o tytule ”Łzy Maryi” z Orędziem, które mówiła Maryja w La Salette wraz z płytą z piosenkami saletyńskimi – serdecznie polecamy.

4. Gościmy w naszej parafii ks. Jana Wójcika. Dziękujemy za wygłoszone do nas Słowo, ofiary do puszek mogą pomóc uchodźcom, którzy mieszkają w zbombardowanych miejscowościach Charków i Kurpiańsk. Jak zapowiadaliśmy produkty spożywcze oraz chemiczne można składać w zakrystii. Dziękujemy za wsparcie tak szlachetnego celu.

5. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia a solenizantom  i jubilatom składamy z serca najlepsze życzenia z naszą kapłańską modlitwą.