Ogłoszenia na 30.06.2024 r.

  1. Witamy wszystkich wypoczywających  w naszej  parafii i na wyspie.  Życzymy  błogosławieństwa Bożego i  miłego  odpoczynku. Zapraszamy na Msze święte o godz. 7.00 i 19.00 oraz na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej w środę o godz. 18.30. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.
  2. W tym tygodniu będziemy przeżywać I czwartek i piątek miesiąca a w pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy czcicieli Niepokalanego Serca Maryi na nabożeństwo wynagradzające ku Jej czci. Rozpoczniemy je Mszą św. o godz. 7.00.
  • 3. Wspomnienia liturgiczne tego tygodnia:

– w środę  – Święto Apostoła Tomasza

– w sobotę – Błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajduje naprzeciw Kaplicy Bożego Miłosierdzia można nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników.

4. Za będziemy gościć w naszej parafii ks. Jana Wójcika rodem z Sopotu, który od wielu lat pracuje na Ukrainie. Wygłosi do nas Słowo i będzie zbierał ofiary do puszek na pomoc uchodźcom, którzy mieszkają w zbombardowanych miejscowościach Charków i Kurpiańsk. Można będzie też pomóc przynosząc produkty spożywcze oraz chemiczne.

4. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia a naszym parafianom wyjeżdzającym na wakacje życzymy wszelkich łask Bożych oraz nabrania sił fizycznych i duchowych.