Ogłoszenia na 23.06.2024 r.

  • Witamy wszystkich wypoczywających w naszej  parafii i na wyspie i zapraszamy w środę na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej o godz. 18.30. Prośby i podziękowania możemy wpisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.
  •  

2. Tydzień temu Rada parafialna zbierała ofiary do puszek na dokończenie prac w naszym kościele. Bardzo dziękujemy za ofiarność! 

  •  
  • 3. Wspomnienia liturgiczne tego tygodnia:

– w poniedziałek – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

– w sobotę  – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

4. W sklepie, który znajduje naprzeciw Kaplicy Bożego Miłosierdzia można nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników. Serdecznie zapraszamy!

5. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia a naszym parafianom wyjeżdzającym na wakacje życzymy wszelkich łask Bożych oraz dobrych i bezpiecznych wakacji.