Ogłoszenia na 16.06.2024 r.

  1. Witamy wszystkich wypoczywających w naszej parafii i na wyspie. Zapraszamy do naszej świątyni na Msze święte oraz nabożeństwa, w sposób szczególny na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej w każdą środę o g.18.30. Prośby i podziękowania można wypisywać na przygotowanych kartkach oraz w księdze intencji.

W miesiącu czerwcu Litania do Serca Pana Jezusa jest odmawiana na zakończenie wieczornej Mszy św. przed błogosławieństwem.

  • Przypominamy, że wieczorne Msze św. do końca sierpnia są odprawiane o godz. 19.00.
  • W środę 19 dzień miesiąca czerwca. Tego dnia chcemy uczcić specjalnym nabożeństwem Patronkę Parafii – Matkę Bożą z La Salette. Zapraszamy na wieczorną Mszę św. o godz. 19.00, po niej nabożeństwo oraz procesja z figurą Maryi Płaczącej.
  • Dziś jest ostatnia niedziela w tym roku szkolnym. Dziękujemy pedagogom za całoroczny trud pracy oraz dzieciom za wytrwałość i gratulujemy wyników w nauce. Zapraszamy w najbliższy czwartek 20 czerwca o godz. 19.00. na Mszę św. na zakończenie roku szkolnego z prośbą o szczęśliwy wypoczynek na wakacjach. Zapraszamy dzieci przed wakacjami do skorzystania z sakramentu spowiedzi – będzie ona tego dnia przed Mszą św. od godz. 18.30.
  • Zostały zabrane do ustawienia w nowo przygotowanych gablotach wota, które były wyrazem wdzięczności za łaski otrzymane za wstawiennictwem patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette. Osoby, które chciałyby dodać nowe wota prosimy o przyniesienie ich do zakrystii do końca czerwca.
  • Wspomnienia liturgiczne tego tygodnia:
  • w poniedziałek – św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika
  • w piątek – św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
  • Dzisiaj po każdej Mszy św. Rada parafialna zbiera przed kościołem ofiary do puszek na dokończenie prac w naszej świątyni. Bardzo dziękujemy za ofiarność! 
  • Wszystkim życzymy dobrego i ciepłego tygodnia pod opieką Patronki naszej Parafii – Maryi z La Salette.