- W przyszłą niedzielę 23 września będziemy przeżywać Odpust ku czci Patronki naszej parafii – Matki Bożej Saletyńskiej. Kazania odpustowe wygłosi Andrzej Witko wykładowca Uniwersytetu Papieskiego św. Jana Pawła II z Krakowa. Będzie przewodniczył Uroczystej Sumie Odpustowej o godz. 11.30. Tego dnia zapraszamy na Apel Maryjny o godz. 19.00. Na Święto naszej Parafii – Gości oraz Parafian serdecznie zapraszamy.
- Spotkanie Rodziców oraz dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w najbliższy czwartek 20 września. Rozpoczniemy je Mszą świętą o godz. 18.00.
- Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie dnia 21 września (tj. piątek) o godz. 18.00.
- Cotygodniowe spotkania Scholi Dziewczęcej w soboty o godz. 9.30 a Ministrantów i Lektorów o godz.11.30. Zapraszamy też nowe osoby do tych grup.
- Wspomnienia liturgiczne:
- wtorek – Święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i młodzieży
- środa – 172 rocznica objawienia Matki Bożej w La Salette
- piątek – święto świętego Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
- W sklepie pod chórem można nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników.
- Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, są już do nabycia kalendarze Saletyńskie na rok 2019 r.
- Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli a solenizantów tego tygodnia polecamy w naszej kapłańskiej modlitwie i życzymy wielu łask Bożych.